Haber

CHP’de Bilgi ve İletişim Teknolojileri Uygulaması Genişliyor

Bilgi ve İletişim Teknolojilerinden Sorumlu Başkan Yardımcılığının CHP’de il ve ilçe yönetimlerinde de uygulanması için hazırlıklara başlandı.

Partiden yapılan açıklamaya göre, 25 Temmuz’da partinin tüm il ve ilçe başkanlıklarına Bilgi ve İletişim Teknolojileri Başkan Yardımcısı Devrim Barış Çelik ve Genel Sekreter Neslihan Hancıoğlu imzasıyla bir genelge gönderildi.

Genelgede, kongrelerde idari listelerde bilişimden sorumlu il ve ilçe başkan yardımcısı olarak görev yapabilecek kişilere yer verilmesinin önemine dikkat çekildi.

Parti tüzüğünün 18’inci maddesi gereğince kurultaylarda oluşturulan il ve ilçe idare meclislerinde bir bilgi işlem görevlisi atandığının hatırlatıldığı genelgede, bu yönetim kurulu üyesinin parti faaliyetlerinin sağlıklı yürütülmesinde görevleri olduğu belirtildi. internet sistemi ve dijital işler ve teknolojik imkanların kullanımı.

Genelgede, partimizin internet sistemini ve mobil uygulamalarını kullanabilecek düzeyde bilgi okuryazarlığına sahip, Word ve Excel programlarına hakim ve ‘il/ilçe sorumlu başkan yardımcısı’ olarak görev yapabilecek kişilerin yer alması önem arz ediyor. Bilişim’ kongrelerde yönetim listelerinde yer alıyor. terimler kullanıldı.

İlçe ve il kongrelerinde blok liste ile yapılacak seçimlerde bu husus dikkate alınarak belirlenen niteliklere sahip en az bir kişinin idari listelerde yer almasını öneren genelgede, en az bir parti üyesinin bunlarla desteklenmesi önerildi. Çarşaf listesiyle yapılan seçimlerde özellikler. .

bayrakliajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu