Haber

CPG, Tremco CPG adı altında markalaşma yolculuğuna devam ediyor

İnşaat ve inşaat sektöründeki hareketlilik devam ederken, piyasada aktif rol oynayan firmalar da markalaşma yolculuklarını bu doğrultuda sürdürüyor. Son olarak sektörün lider yapı malzemeleri firması CPG, ismini Tremco CPG olarak değiştirdiğini duyurdu.

Okula dönüş dönemiyle birlikte inşaat ve inşaat departmanındaki hareketlilik de hız kazanıyor. Sektör profesyonelleri, geliştirme faaliyetlerinin kentsel dönüşüm çalışmalarıyla birleşerek yeni bir boyuta ulaştığına dikkat çekerken, pazarda aktif rol oynayan firmalar da markalaşma yolculuklarını bu doğrultuda sürdürüyor. Son olarak Avrupa ve Türkiye’de inşaat malzemeleri segmentinin önde gelen oyuncularından CPG, Tremco CPG adı altında yeniden yapılandığını duyurdu. Bu değişiklik, şirketin yenilik ve kaliteye olan bağlılığını güçlendiren ve ufkunu yeniden şekillendiren marka yolculuğunda önemli bir adıma işaret ediyor.

Uzun süredir CPG adı altında inşaat alanında iş ve çözümler sunan Tremco, çatısı altında ilerleme vizyonuna odaklanarak çalışmalarını tek çatı altında toplayarak geleceği şekillendirme hedefiyle yoluna devam ediyor. CPG’nin adı. Tremco CPG’nin bu yolculuğu aynı zamanda geleceğe yönelik vizyonun da bir yansımasıdır. Yapı malzemeleri alanında her zaman yeniliğin ön saflarında yer almayı hedefleyen şirket, yeniden markalaşma sürecini mükemmelliğe olan bağlılığının değerli bir kanıtı olarak görüyor. Tremco CPG çalışmalarının silüetleri şekillendirmeye devam ederek gelecek nesillere kalıcı bir etki bırakması hedefleniyor.

“Tremco CPG mirasımızı ve hedeflerimizi canlı tutan bir isim”

Tremco CPG’nin sektörü dönüştürme ve şekillendirme odağını özetleyen bu slogan ve yeni adı, yeniden markalaşmanın ötesinde bir anlam taşıyor. Aynı zamanda markanın yenilikçiliğin, sürdürülebilirliğin ve dayanıklılığın kanıtı olan yapılar yaratması için bir manifesto görevi de görüyor.
Aldığı prestiji geleceğe taşımak

Tremco CPG, ister yüksek gökdelenler, ister kentsel yapılar, ister toplumsal alanlar olsun, çalışmaları ile dünyayı yeniden tanımlayan yapıları desteklemeye devam edeceğinin altını çiziyor. Tremco CPG, sektörün farklı ihtiyaçlarını karşılayan geniş bir yelpazede son teknolojiye sahip yapı malzemeleri sunarak mükemmellik mirasını ileriye taşımayı amaçlamaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu