Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Boyabat inşallah çok farklı bir sese sahip olur”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Sinop’un Boyabat ilçesindeki açılışta konuşurken vatandaşların talebi üzerine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı telefonla aradı. Boyabat halkına telefonla seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, halkı selamlayarak 14 Mayıs seçimlerine işaret etti.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Boyabat Meydanı’nda yapımı tamamlanan kaymakamlık ve belediye binasının açılışına katıldı. Kalabalık, yaptığı konuşmada Bakan Soylu’dan ısrarla Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı aramasını istedi. Soylu, kalabalığı kırmayarak Cumhurbaşkanı’nı telefonla aradı. Tüm ilçe halkını selamlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mayıs seçimlerini işaret ederek, “14 Mayıs’a canla başla hazırlanan tüm Boyabatlı kardeşlerimin seslerini duyuyorum. İnşallah çok farklı bir ses gelir. Boyabat’tan. Denizli’den Boyabat’a çok farklı, coşku ve heyecan dolu bir ses çıkmasını temenni ediyorum. İyi günler dilerim. Sizi Allah’a emanet ediyorum” dedi.

Bakan Soylu konuşmasının ardından, “Yine yola çıkıyoruz. Yeniden ülkemize hizmet yolunda. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Devlet Bahçeli’ye ve buradan Türkiye’ye hizmet etmek isteyen herkese selamlar getirdik.” – SİNOP

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu