Haber

Erdoğan’ın ‘Altılı Masa’dan kalk’ çağrısına İYİ Parti’den yanıt: Ay harika ya

Cumhurbaşkanı Recep Erdoğan’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e Altılı Masa’yı terk etmesi için çağrıda bulunmasının ardından İYİ Parti Gençlik Kolları, Erdoğan’ın kelamlarına Akşener’in videosuyla yanıt verdi. Videoda, Akşener’in kahkaha atarak ‘Ay harika ya’ dediği görüldü.

G20 tepesi için gittiği Endonezya’dan dönerken uçakta gazetecilerin gündeme ilişkin sorularını yanıtlayan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “CHP’yi bir kenara koyalım, Altılı Masa’nın hepsini söylememe gerek yok, lakin İP’in (İyi Parti’nin) bunlarla birebir çizgiye düşmesi olağan düşündürücü. Onlar niçin bunlarla birebir masaya düşüyor yahut tıpkı pozisyona geliyor? Bu olağan düşündürücüdür. Hele hele bu türlü bir periyotta. Temenni ederiz ki bunlar da bir dönüşüm yapmak suretiyle gerek bu masayı terk etmek gerekse ulusal ve yerli bir duruş sergilemek üzere pozisyonunu tekrar gözden geçirir” demişti.

Erdoğan’ın Akşener’e davette bulunmasının akabinde UYGUN Parti Gençlik Kolları, Twitter hesabından Erdoğan’ın sözlerini alıntılayarak bir video yayınladı. Videoda Akşener’in kahkaha atarak ‘Ay harika ya’ dediği görüldü. (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu