Haber

Hülya Mizgin Fedakarlık İçin Eşyalarını Toplayıp Sosyal Medyayı Bırakıp İsviçre’ye Yerleşmeye Karar Verdi

Her hareketiyle bizi şaşırtan TikTok’un en samimi, en sade fenomeni Hülya Mizgin, son dönemde eğlenceli paylaşımlarından ziyade ağladığı videolarıyla dikkatimizi çekiyor. Şehir değiştirdikten sonra mutlu olamayan Hülya Mizgin, bu kez sosyal medyayı bırakıp yurt dışına yerleşeceğini duyurdu.

Sosyal medyayı aktif olarak kullanıyorsanız Hülya Mizgin’in canlı yayınına en az bir kez denk gelmişsinizdir.

Gün boyu yaptığı uzun yayınlarla dikkat çeken ve yediği yemekleri iki çocuğuyla paylaşan Hülya Mizgin, samimi ve asabi davranışlarıyla fenomen oldu.

Kızı Hira ile yaptığı konuşmaların çoğu TikTok’ta viral oluyor. Canlı yayınları bir an olsun kapatmayan Hülya Mizgin, kısa sürede geniş bir izleyici kitlesine ulaştı.

Bunun nedenlerinden biri insanların gerçekten farklı bir yaşam tarzına sahip olmalarıdır. Mesela bir zamanlar evinde koyun besliyordu ve açlıktan doğalgaz borusunu kemiren koyunun adı Müco’ydu. Bunları diğer yayıncılarda görmek mümkün değildi.

Öte yandan Hülya Mizgin sayesinde ülkede inanılmaz bir maşrapa satışı başladı.

Takip etmeyenler için Hülya içmek için her yere yanında bir kupa taşıyor. Bu da doğal olarak ‘Hülya Mizgin kupası’ denilen özgün bir olguyu doğuruyor.

Eylül ayında Uzman Klinik Psikolog Gökhan Çınar’ın ev sahipliğinde Katarsis’e katılan Hülya Mizgin, söyledikleriyle izleyenleri üzdü.

Fenomen, çocukluğu ve evliliğiyle ilgili çok zor bir dönemden geçtiğini ve TikTok’a başlamasıyla hayatının kurtulduğunu söyledi. Bir anda unutulduğu ve cilalandığı bir döneme girdiğinin farkında olduğunu da açıkladı. Ailesi hakkında açıkladığı birçok şey yüreklerimizi etkiledi.

Bir süredir görüşmediğimiz Hülya Mizgin, Instagram hesabından tüm takipçilerini şaşırtan bir açıklama yaptı.

TikTok’ta 2,4 milyon takipçisi bulunan Hülya Mizgin, bundan sonra TikTok’u bırakıp İsviçre’ye yerleşeceğini duyurdu.

Takipçilerine “Kızlar ben gidiyorum, haklarınızı verin” dedi. söz konusu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu