Yaşam

‘Kızılcık Şerbeti’nden yeni fragman: ‘Çocuk sahibi olmak imkansız’

Show TV’nin Altın Film dizisi ‘Kızılcık Şerbeti’nin 47. bölümünden yeni bir fragman yayınlandı. Senaryosunu Melis Civelek’in yazdığı dizinin yönetmenliğini Ketche üstleniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Barış Kılıç, Evrim Alasya, Settar Tanrıöğen, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Doğukan Güngör, Müjde Uzman, Yiğit Kirazcı, Aliye Uzunatağan, Feyza Civelek, Ceren Yalazoğlu Karakoç, Emrah Altıntoprak, Feray Darıcı, Selin Türkmen, Hasret yer alıyor. Çakar, Rahimcan. Kapkap, Serkan Tınmaz.

46. ​​BÖLÜMDE NELER OLDU?

Doğa’nın Pembe’ye açıkça savaş ilan etmesi evdeki herkesi şok eder ve Fatih ile Tabiat arasında büyük gerilime neden olur. Doğa ilk hamle olarak Nilay’ı kendine çekmeye çalışacaktır ama Nilay Pembe annesinden vazgeçmeyecektir.

Doğa, yeni konumunu herkese açıklamak için Alev’i evine davet eder. Bunu gören Pembe, büyük oynaması gerektiğine karar verir ve Zülkar ve Nilay’la birlikte karşı saldırıya geçer. Ünallar’ın yanında işler karışacak, Ömer ve iki yeğeni Abdullah’a karşı güçlerini birleştirecek. Ömer, gece hayatında tanıştığı kadının iş yapacağı şirketin temsilcisi olduğunu görünce çok şaşırır.

Umut’un büyük hayallerle başladığı yeni iş hayatı büyük bir açılışla başlayacak. Abdullah ve Alev ilişkilerini korumaya devam etseler de bu durum gün geçtikçe daha da zorlaşıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu