Teknoloji

Need for Speed, Twitter’da Oyuncularla Kavgaya Tutuştu

Oyun dünyasının en tanınan serilerinden Need for Speed, yeni oyunu Unbound ile geri dönmeye hazırlanıyor. 2 Aralık’ta çıkış yapacak olan oyun, şu ana kadar yayınlanan fragmanlarıyla bir beklenti oluşturmayı başardı. Ancak Need for Speed’in yeni oyunu bugün farklı bir gelişmeyle gündeme geldi.

Need for Speed’in resmi Twitter hesabı, şaşırtan bir halde bir oyuncuyla arbedeye girdi. Üstelik bu hengame, hesabın yöneticisi tarafından bireysel bir kavgaya dönüştürüldü. Olay, yeni oynanış fragmanının paylaşılmasıyla başladı:

Need for Speed Twitter hesabı kelamlı arbedeye girişti:

“Siz istediniz biz dinledik.”

“Bir dakika – biz ne istedik ve siz tam olarak neyi dinlediniz? 3 günlük erken erişim için daha fazla para ödemek mi?”

“Oynanış videosu…? 3 günlük erken erişim hep vardı, okumak önemlidir.”

“Ah doğru, sadık hayran kitlenizden 3 gün erken oynamak için fazladan ücret almak gerçekten iyi değil ve biraz da sömürücü, müşteri ilişkileri çok önemli.”

“Milkshake beyinli. (Tabii gerçek anlamını buraya yazamıyoruz, hayal gücünüze kalmış.)”

“Milkshake şirketi.”

“Ağla ya da normal fiyattan al, umrumda değil.”

“Oyununuzu (normal) çıkış gününde satın alacaktım ama bu hesabın yöneticisi yüzünden bir satış kaybettiniz. Tebrikler, sinirli olmaya ve 12 yaşındakilerle uğraşmaya devam edin. Düşündüğün kadar havalı değilsin şef. Utanç vericisin ve profesyonellikten uzaksın.”

“Bunları hiç okuyamayacağım, başına gelenler için üzgünüm veya tebrikler.”

Resmi hesap tarafından paylaşılan Tweetler hala yayında. Öte yandan koskoca serinin hesabından yapılan bu paylaşım, pek çok kişinin de reaksiyon göstermesine yol açtı. Oyuncular, hesabın yöneticisini profesyonel olmamakla suçladı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu