Ekonomi

Pocket Wifi Türkiye yatırım turuna çıkıyor

Dünya çapında seyahat eden gezginlerin hızlı ve uygun fiyatlarla internete erişmesini sağlayacak çözümlerle yola çıkan ve ilk olarak Türkiye’ye gelen turistlerin internet ihtiyaçlarını çözmek için PocketWifiTurkey.com’u kuran PWT Teknoloji A.Ş.; Turistlere Türkiye’nin her yerinde sınırsız kullanabilecekleri ve aynı anda 10 cihaza kadar bağlanabilecekleri taşınabilir modemler sunarak turistlerin sınırsız internet keyfini keyifle yaşamasına olanak tanıyor. Bugüne kadar Türkiye’de 9.000’in üzerinde müşteriye hizmet veren PWT, servis sağlayıcı olarak Turkcell’i tercih ediyor.

HAVALİMANI VE OTELLERDE KAPIYA TESLİM OLABİLİR

PWT halihazırda İstanbul, Antalya, Trabzon, Bursa ve İzmit’teki havalimanları ve otellerde kapıdan kapıya hizmet vermeye devam ediyor. Önümüzdeki aylarda Pocket Esim markasıyla uluslararası pazara açılma planını hizmete alacak olan PWT, Esim ile vereceği hizmetlerde operasyonel maliyetleri minimuma indirirken, 140 ve daha fazla ülkede hizmet verebilecek. yeni gelişen bir teknoloji.

PAKET ÜLKE ÜZERİNDEN SEÇİLİYOR

Kullanımı oldukça kolay olan bu sistem, seyahat sırasında sık sık iletişim kesintilerini ve yüksek roaming maliyetlerini sorun olmaktan çıkarıyor. Müşteri gideceği ülkeyi seçtikten sonra kullanmak istediği paketi seçip ödemesini tamamlıyor. Pocket Esim web sitesi ve taşınabilir uygulamasından istenildiği zaman aktif hale getirilebilecek QR kod ve sure kılavuzu müşterinin kullanımına hazır olacaktır.

11 EYLÜL’E KADAR YAPILAN ÖN TALEP YATIRIMLARINDA YÜZDE 20 ÜCRETSİZ PAY

İlk yatırımına Fonangels ile başlayan PWT Teknoloji, şirket değeri 75 milyon TL’nin üzerinde yatırım arayışlarına başlıyor. Minimum 10 TL, maksimum 5 milyon TL yatırım yapma imkanı sunan Fonangels, 11 Eylül tarihine kadar yapılan ön talepli yatırımlara da %20 bonus hisse kampanyası sunuyor.

camliderehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu