Yaşam

Survivor’ın En Garip Konseyi: Acun Ilıcalı Meşalesini Almasına Bile İzin Vermeden Diskalifiye Edildi

Survivor 2023 malumunuz kimse beklemese de ilerliyor. Programın yapımcısı Acun Ilıcalı, yarışma başlamadan önce bu yılın her yönden çok zor geçeceğini duyurmuştu. Programın bitiş saatinde sakatlanıp fiziksel sorunlar nedeniyle programdan ayrılanların yanı sıra yarış koşullarına dayanamayarak programdan ayrılan çok sayıda isim oldu. Ancak bu akşam yayınlanacak yeni bölümde herkesi şaşırtan bir diskalifiye durumu yaşanacak. Yayınlanan fragmanda Acun Ilıcalı’nın o yarışmacıya veda etmesine bile izin vermediği görüldü.

Survivor 2023 kaldığı yerden devam ediyor. Her akşam yeni bölümü yayınlanan Survivor yakından takip ediliyor.

Programın bu akşam yayınlanacak olan bölümünde herkesi şaşkına çeviren bir olayın yaşandığı görüldü.

Kurula bizzat dahil olan Ilıcalı, uygulanacak diskalifiye kararını açıklamadan önce sözleriyle söz konusu yarışmacıyı resmen yere serdi. “Şaşırdım. Bunu yapanı görmedim. Survivor’da çok ama çok nadir görülen bir olay.”

Şimdiye kadar benzer bir olay yaşamamış ve böyle bir diskalifiye görmemiş olan Survivor için Acun Ilıcalı, “Bencil olmalısın, kendini bu kadar düşünemezsin. Başkaları için bir şeyler yapan biri misin? sen nasıl bir insansın?” Sözleri dikkat çekti.

Yarışmacının diskalifiye olmasına çok kızdığı belli olan Acun Ilıcalı, “Ama ben bir şey kaçırdım, kendime ders vermeyi özledim. Bu arkandaki meşale, almana gerek yok.” Meşalesini alıp gitmesine bile izin vermedi.

‘Çok teşekkür ederim. Survivor’a renk kattın. Artık arkadaşlarınıza veda etmeden gidebilirsiniz.

Üstelik bu haliyle Survivor’dan diskalifiye edilen ve meşalesini almasına dahi izin verilmeyen yarışmacının diğer arkadaşlarıyla vedalaşmasına da izin verilmedi.

Survivor’dan kimlerin diskalifiye olacağı merak ediliyor. Sizce kim veda etti?

Survivor yeni bölüm fragmanı: Survivor 65. yeni bölümüyle bu akşam 20:00’de TV8’de!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu