Yaşam

Three Sisters Final Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Three Sisters 39. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Üç Kız Kardeş 21 Şubat Salı akşamı 38. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Süreç Sinema imzalı başarılı yapımda Özer’in komaya girmesi ve Mustafa’nın tutuklanmasıyla işler iyice karıştı. Şimdi soru, Somer’i ve evi terk ederse Türkan ne yapacak? Peki Üç Kız Kardeş dizisinin 39. bölümünde neler olacak?

İşte, Üç Kız Kardeş 39. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

İclal Aydın’ın aynı adlı romanından uyarlanan Üç Kız Kardeşler 38. bölümüyle seyirci karşısına çıktı.

Üç Kızkardeş 38. bölüm özeti. ?

Türkan, Somer’in kendisini affetmesi için her yolu dener. Somer ise Türkan’a olan güvenini kaybetmiş ve evliliğinden vazgeçmiştir.

Türkan geçmişte Somer’e ve evliliğine nasıl sahip çıktığını her şeye rağmen anlatsa da artık bir işe yaramıyor…

Rüçhan ve Somer, Özer’in evin önüne atıldığını görünce şok olur. Bunu Özer’e kimin yaptığını bulmaya çalışan Somer’in polise verdiği isim Mustafa’dır.

Derya ve Mustafa yeni bir başlangıç ​​yaparak hayatlarını şekillendirmeye çalışırken, onları korkunç bir sürpriz bekliyor. Somer’in şikayeti üzerine polis, Mustafa’yı Derya’nın yanındayken gözaltına alır.

Özer’in saldırısına uğrayan Rüçhan kendini suçlamaya başlar. Sevilay’dan uzaklaşmaya çalışırken Özer’i büyük bir tehlikeye attığının farkına varır.

Özer komaya girip Mustafa gözaltına alınınca işler iyice karışır. Rüçhan, olanlara daha fazla dayanamaz ve polise gerçeği itiraf eder.

Somer’i Mine’nin evinde gördükten sonra kararını veren Türkan, yeni hayatına ilk adımı atıyor. Somer’i ve konutu terk ediyor. Yaşam çabasına yeni evinde başlar.

Peki Üç Kız Kardeş 39. bölümde neler olacak? Three Sisters son bölüm fragmanı burada. ?

Üç Kız Kardeş 39. Bölüm Fragmanı | “Üşüyeceksin Türkan, artık hiçbir aşk donmuş kalbini ısıtamayacak.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu