Yaşam

Türkiye’nin en yüksek binasından düşen adamın cesedi 2 gün sonra bulundu

İstanbul’un Kağıthane ilçesinde 56 katlı Sapphire Alışveriş Merkezi adlı evin asma katında erkek cesedi bulundu. 2 gün önce 54’üncü kattaki gözlem güvertesinden düştüğü iddia edilen adamın cesedi itfaiye ekipleri tarafından çıkarıldı.

20 yaşındaki kişi 2 gün önce gökdelenin 55’inci katındaki gözlem güvertesinden havalandırma bacasına düştü. Yere düşen genç, hayatını kaybetti azimli. Şahsın düşmesinin etkisiyle binanın alt kısmındaki cam tavanın da kırıldığı belirlendi.

Olay, 2 gün sonra çalışanlar tarafından fark edildi. İhbar üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. ceset itfaiyesi takımlarının Uzun uğraşların ardından bulunduğu yerden çıkarıldı. Öte yandan onun adı YusufOlduğu bilinen kişi intiharYapmış olabileceği şey suçlanıyor.

Olayın yaşandığı yere yakın esnaf olarak çalışan Mustafa Hartavi, şunları söyledi: “Sabah dükkanımızı açtığımızda çok sayıda itfaiye ekibinin burada olduğunu gördük. Çevreden duyduğuma göre 2 gün önce burada bir genç intihar etmiş. Yeni fark edildi. İtfaiye ekipleri de onu kurtarmaya çalışıyordu. Alışveriş merkezinin gözlem güvertesinden atladı. Buranın adı Sapphire AVM’dir. Kişi 55’inci kattan düştü. Düşen kişi camı kırarak içeriye girdi. “Ekipler bir saattir düşen kişiyi kurtarmaya çalışıyor.”dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu