Yaşam

YBY Woods, Haziran Ayında Yıldız Geçit Töreni Düzenleyecek

Kemerburgaz Kent Ormanı’nda birçok kültür, sanat ve eğlenceyi gökyüzünün altında yaşatmaya devam eden YBY Woods, haziran ayında da konser ve gösteri şölenine hazırlanıyor. 2 Haziran’da Mark Eliyahu, 3 Haziran’da Fatma Turgut, 4 Haziran’da Evrencan Gündüz ve Yüksek Sadakat, 16 Haziran’da Cem Adrian, 17 Haziran’da Kaan Sekban ve 18 Haziran’da Suat Suna İstanbul’un en büyük sahnesi. YBY Woods’ta müzikseverlerle buluşacak.

3 Haziran’da Gençlik Şenliği kapsamında ilk kez açık hava sineması formatında seyirciyle buluşacak olan Cem Yılmaz, yakında vizyona girecek olan sinemasını yorumlayacak. Yıldızların arkalarından sahne alacağı konser ve Gençlik Festivali’nin biletleri Biletix, Biletinial ve bubilet platformlarında satışta.

Şehir yaşamının kültürünü zenginleştirmeye odaklanan YBY Woods, Kemerburgaz Kent Ormanı’nda dünya standartlarında deneyimleri sanatseverlerle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor. Kentli yaşam kültürünü zenginleştirmeye odaklanan YBY Woods, haziran ayında konserler festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Mark Eliyahu, Fatma Turgut, Yaşlı Amca, Yüksek Sadakat, Evrencan Gündüz, Cem Adrian ve Suat Suna’nın İstanbul’un en büyük sahnesinde hayranlarıyla buluşacağı Haziran ayı konserlerinin biletleri Biletix ve Biletinial platformlarında satışta. Gençlik Şenliği kapsamında 3 Haziran’da açık hava sineması formatında ilk kez seyirciyle buluşacak olan Cem Yılmaz ile 17 Haziran’da müzikli bir gösteri sunacak olan Kaan Sekban’ın biletleri de www.kaansekban.com’da. bire bir platformlar.

Yaşadıkları deneyimlerin insanları ve içinde yaşadıkları toplulukları olumlu yönde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; ormanda, gökyüzünün altında eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

Konser Takvimi

2 Haziran

21.00 – Mark Eliyahu

3 Haziran (Gençlik Festivali)

17.00 – Yaşlı Amca

19.30 – Cem Yılmaz

22.00 – Fatma Turgut

4 Haziran (Gençlik Festivali)

17.00 – Sattalar

19.30 – Evrencan Gündüz

22.00 – Yüksek Sadakat

16 Haziran

20.30 – Cem Adrian

17 Haziran

20.30 – Kaan Sekban

18 Haziran

21.00 – Suat Suna

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu