Haber

44 yıllık cinayeti itiraf etti

ABD’de hüküm giymiş bir seri katil, 1980 yılında Florida’da işlediği cinayeti itiraf etti. Billy Mansfield, Jacksonville’de 18 yaşındaki Carol Ann Barrett’ı öldürdüğünü söyledi. Mansfield daha önce dördü Kaliforniya’da ve biri Florida’da olmak üzere beş cinayet davasında ömür boyu hapis cezasına çarptırılmıştı. İtiraf, polisin Barrett’ın cesedini 24 Mart 1980’de otoyol kenarındaki bir hendekte bulmasından 44 yıl sonra geldi.

Cesedi ERTESİ GÜN BULUNDU

23 Mart 1980’de Barrett, bir grup lise arkadaşıyla birlikte Ohio’dan Florida’ya geldi. Barrett, sabaha karşı 2 civarında Daytona Beach’teki bir otelden kaçırıldı. Cesedi, ertesi gün, kaçırıldığı yerden yaklaşık 160 kilometre uzakta bir otoyolda bulundu. Mansfield, 18 yaşındaki Carol Ann Barrett’ı Daytona Beach’teki otel odasından gece yarısı kaçırıp öldürdüğünü itiraf etti.

“SAYI ARTILABİLİR”

Jacksonville polisi, Mansfield’ın çözülmemiş vakalarla ilgili diğer bölgelerdeki dedektiflerle de işbirliği yaptığını söyledi. Barrett’ın ölümünü araştıran yetkililer, Mansfield’ın başka cinayetleri de itiraf edebileceğini düşündüklerini söyledi.

KAYNAK: HABER7

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu