Haber

Memduh Büyükkılıç, Cennet Mahallesi’nde

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Her gün vatandaşları kucaklamaya özen gösteren Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, ramazan ayını da değerlendirerek birlik, beraberlik, kardeşlik ve dayanışma içinde tüm Kayserilileri kucaklıyor.

Bu kapsamda Cennet Mahallesi sakinleriyle toplantıya gelerek iftar veren Büyükkılıç, masaları tek tek dolaşarak vatandaşlarla sohbet etti.

Başkan Büyükkılıç, Cennet Mahallesi sakinlerine iftar sofrasını şenlendirdikleri için teşekkür ederek, “Önemli olan gönül sofrası oluşturmak, bir arada olmak, birbirimize dua etmek, bu duyguları Türk bayrağımızla, vatanımızla bağdaştırarak taşımaktır” dedi. vatanımız, milletimiz ve devletimiz.”

Birlik ve beraberlik bildirisi veren Büyükkılıç, “Sizi seviyoruz, hizmetkarınız olmaktan onur duyuyoruz. Allah hepinizden razı olsun, her birinizin alnından öpüyorum ve teşekkür ediyorum. Birbirimize dua edelim, şehrimize sahip çıkalım, devletimize sahip çıkalım. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde mazlumların sesi olan, mazlumların her zaman elinden tutan o güzel insan için hep birlikte dua edelim.

Başkan Büyükkılıç, Cennet Mahallesi sakinlerinin ramazan aylarını kutladı.

ÇOCUKLARDAN BÜYÜKKILIÇ’A YOĞUN İLGİ

Öte yandan Önder Büyükkılıç, İldem Zeki Soygüllüce Camii’nde teravih namazı kılarak vatandaşlarla bir araya geldi. Teravih namazının ardından vatandaşlarla sohbet eden Önder Büyükkılıç, olay yerinde vatandaşların görüş ve taleplerini dinledi. Özellikle çocuklar ve gençler tarafından yoğun ilgi gösteren Lider Büyükkılıç, çocuklara ve gençlere Yukatel Kayserispor formalarını hediye etti. Namazın ardından Büyükşehir Belediyesi tarafından vatandaşlara tatlı ikram edildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu