İş

PDF Düzenlemeden Dönüştürmeye kadar tüm süreçleri kolaylaştıran uygulama: SwifDoo PDF

PDF’lerle sık sık uğraşıyorsanız, muhtemelen düzenlemeden birleştirmeye kadar birçok görevde hayal kırıklığı yaşamışsınızdır. Acil görevleri çözmek için genellikle karşılaştığımız araçlar Ya işlemleri düzgün yapamıyorlar ya da dosyalara zarar veriyorlar.İşleri daha da karmaşık hale getiriyorlar.

Sizi tüm bu sorunlardan kurtaracak, PDF’yi bir Word belgesi gibi kolayca düzenleyebilirsiniz. Sizi aşağıdakilere olanak sağlayacak bir uygulamayla tanıştıracağız; SwifDooPDF.

SwifDoo tam olarak nedir?

SwifDoo’yu Android, Windows, iOS ve Android cihazlarınızda kullanabilirsiniz; PDF dahil Word, Excel, PowerPoint, JPG ve PNG gibi birçok belge türüDüzenlemenize, birleştirmenize veya dönüştürmenize olanak tanıyan bir uygulama.

Tüm bunları oldukça kolay ve kullanıcı dostu bir arayüzle sunan SwifDoo PDF, çoğu zaman birden fazla araç gerektiren bu sıkıcı süreçlerin çözümünü kolaylaştırıyor. tek çatı altında toplanmakPratik bir analiz sunar.

Taşınabilir bazda rahatça işlem yapmanıza olanak sağlayan SwifDoo, metinler ve resimler doğrudan belge üzerindeBirkaç tıklamayla düzenlemenize yardımcı olur.

SwifDoo üzerinden yapabileceğimiz tüm işlemlere göz atmak için;

 • Yazı tipi, renk ve stil ayarlamaları dahil olmak üzere metin düzenleme.
 • Resim ekleme ve değiştirme.
 • Dosya dönüştürme (PDF, Word, Excel, JPG, PNG gibi birçok format için)
 • Elektronik imza oluşturma.
 • PDF’leri birleştirin veya bölün.
 • PDF’yi farklı modlarla görüntüleyin.
 • Kaliteyi düşürmeden PDF boyutunu küçültün.
 • PDF’lere vurgular ve notlar ekleyin.

Tüm bu süreçleri hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştiren SwifDoo, hassas belgeleri korumak içinAyrıca şifreleme ve filigran gibi güvenlik özellikleri de sunar.

SwifDoo nasıl kullanılır?

SwifDoo’yu kullanmak oldukça kolaydır. Uygulamayı indirip giriş yaptıktan sonra karşınıza Word gibi yazılımlardan aşina olduğunuz uygulamayı göreceksiniz. basit ve kullanışlı arayüz cıkacak. Temel süreçlerin gösterildiği üst kısımdaki ana menüden istediğiniz işlemi seçerek kullanabilirsiniz; Sürükle bırak gibi kolay adımlarla manzara ekleme gibi işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

SwifDoo farklı abonelik paketleri sunmaktadır;

 • Aylık abonelik: Tek cihaz/aylık erişim: 20 ABD doları
  %50 indirimli satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Yıllık abonelik: İki cihaz/yıl erişim: 69 ABD doları
  %50 indirimli satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.
 • Ömür boyu lisans: Tek cihaz için ömür boyu lisans 103 ABD dolarıdır. İki cihaz için ömür boyu lisans 151 ABD dolarıdır.
  %50 indirimli satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu